Prolog|Poslední kaluž krve

11. října 2014 v 9:03 | Rebecca |  Poslední kaluž krve


Přemýšlím.Moc to nejde,ale musím nad tím pořád přemýšlet.Alija se na mě právě rozzlobeně a kysele podívala.Oplatím jí to.Nechápu to.Oni to asi nevidí.Byla strašná,odporná a pomstychtivá bestie,kterou neměl nikdo rád.Podívám se na židli vedle sebe.Místy tam leží,místy sedí mrtvá Hell.Z jejího těla tedy asi z deseti jedenácti,dvanácti...možná i více nebo naopak méně bodných ran kapou kapky krve,které dopadají ledabile kolem židle.Vedle židle je obrovská kaluž krve.Sedím tu jen já ta mrtvá bestie a naproti mě u zdi stojí učitel McRees a vedle něj už uklidněná Alija.Čekají na ty ukrutné policajty.Je to už půl hodina od její smrti a oni nikde a to volali těsně po její smrti.Najednou uslyším zvuk
sirén.Všichni v místnosti kromě Hell zbystří.Zvuky se víc a víc přibližují a teď bych řekla že spíše zdalují.A mám pravdu.Žádný polda.Jéje,kdybych zabila nějakou slavnou osobnost tak to jsou za minutu na místě,ale když zabiju Hell tak to si počkám ještě hodinku.Už jsme pomalu usínala,když do dveří vstoupili dva policisté a za nimi nějací dva páni s nosítky.Okamžitě jsem si domyslela,že to jsou lidé z pitevny.Myslím že jak oni tak já chceme vědět kolik ran nožem má vlastně na těle.Jeden policista s pouty ke mě přistoupil a nasadil mi je na ruce.Potom zamířil pryč z učebny a já musela jít s ním.Jeli jsme jedním z policejních aut.Na služebně mě zavedli do nějaké místnosti kde jsem si sedla a musela jsem čekat na výslech.Konečně přišel nějaký polda posadil se naproti mě a začal se mě ptát na různé otázky.Ze začátku na mě byl celkem milý,ale když jsem na jeho asi desátý pokus tedy na otázku:,,Proč jsi to proboha udělala?" neodpověděla přitvrdil.Trošku jsem se lekla,ale nedostal mě.Musela jsem se mu zasmát.Koho by to nerozesmálo?Ta marná snaha a to jak byl rozzuřený mě tak bavilo.Jako bych byla v kině na komedii nebo bych v ní dokonce hrála.Vstal a odešel.Za několik minut přišel další.Svalnatý,urostlý,vysoký polda.Šel z něj strach,ale slíbila jsem si že se ho přece nezaleknu,že nejsem tak naivní a tak blbá.Do polepšovny mě nedostanou.Jeho pokusy byly opět marné a tak se zvedl a odcházel.Otevřel dveře a prudce s nimi prásknu.Nejspíš to bylo slyšet po celé služebně.Prudce se otočil šel ke mě odsunul řídli na,které jsem seděla a chytil mě bolestivým stiskem za rameno až jsem musela zařvat!
,,Jauvajs,au to bolí!"
,,Ano holčičko a když to nejde po dobrém tak to půjde po zlém co ty na to ?"
Sklopila jsem oči a musela jsem si v duchu přiznat že jsem prohrála a že to asi budu muset říct ikdyž se mi dvakrát nechce.
,,Dobře,dobře tak já vam to všechno řeknu."Odpověděla jsem.
,,Tak spusť Asis máš na to dost dlouho tak si rozmysli co řekneš a žádné opravdu žádné lži."
Bála jsem se ho tak že bych se ani neodvážila mu jakkoliv a v čemkoliv zalhat a tak jsem spustila od začátku.
,,Jelikož vaše tvrzení jsou zralá na psychopata půjdete na dva měsíce na psichiatrii,prosím jděte domů a zbalte si všechny potřebné věci naše auto vás tam převeze."
Asis se pomalu zvedla a vypadala u toho jako kdyby se měla každou chvíli zhroutit.Pomalu vyšla z místnosti a mířila ke dveřím,když k ní někdo doběhl.Asis myslela že je to nějaký policajt,který jí chce říct že tu má ještě zůstat nebo že si něco zapoměla,ale ne byl to nějaký muž,který ji otočil k sobě a vlepil ji takovou facku až Asis spadla.

Tak konečně je tu prolog.Musím se přiznat...dnes jsem celou povídku kromě této části a pár dalších vět smazala protože to bylo tak nudné že jsem nechápala jak jsem to mohla napsat:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nats Nats | E-mail | Web | 11. října 2014 v 12:13 | Reagovat

Prolog vypadá fakt dobře :)

2 Abigail Abigail | Web | 11. října 2014 v 12:34 | Reagovat

Pěkný prolog =)

3 Clara Black Clara Black | E-mail | Web | 11. října 2014 v 14:57 | Reagovat

Můj názor? Prvotní myšlenka - musíš se naučit dělat mezery. Nemůžeš psát takhle: ''Odešel do vedlejší místnosti a já se tiše svezla na zem.Co se to děje?Co má za lubem?'' Jak ukončíš větu, musíš udělat mezeru, stejně tak tomu je u čárek, to je první věc.
Další věc - není to vůbec špatné, jen by to chtělo trošku víc rozvést. Přidat trošičku víc podrobností, víš? Ale co se týče zbytku, rozhodně umíš napnout, jen je to takové trošičku suché, právě proto by bodlo, kdybys přidala nějaké ty podrobnosti, ale určitě jen tak dál. Pokud si vzpomenu, tak se stavím na pokračování :D

4 regina ⌂ regina ⌂ | Web | 11. října 2014 v 20:32 | Reagovat

Co se týče těch mezer, souhlasím s Clarou Black. Věty jsou takhle hrozně slepené a kazí to první dojem. Ale příběh a nápad se mi líbí, jsem moc zvědavá na pokračování. :-)

5 Enes Enes | 22. října 2014 v 12:03 | Reagovat

Začátek byl hodně dobrej. Jedenáct možná dvanáct. Připomíná mi to scénku se seniorokou v buse :-)
A na psichiatrii bych teda fakt dostat nechtěla.
Moc pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama